Kdo vlastně jsem???

11. srpna 2011 v 17:06 | Verynkaaa |  Informace
Jelikož se to všechno, co vám o sobě chci povědět jednoduše nevejde do mého profilu, věnuji si tedy jeden celý článek :)


Takže...nejvíc ze všeho jsem magor :D Hlavně kvůli mé závislosti na finském metalu, který jsem schopná poslouchat na jakkoli vysokou hlasitost :D Sousedi mě milují (ironie) :D Taky kvůli mé posedlosti upíry, padlými anděli, ghouly, vlkodlaky a tak podobně bývám často nepochopena :D A Aby toho nebylo málo, tak jsem o prvně jmenovaných bytostech napsala knihu :)
Kdo mě zná, ví, že můj smích dokáže bourat zdi a přivolat déšť :D
Také bývám často označována jako "pako" a na mé komentáře většina lidí reaguje větou "Ta je blbá" doprovázenou hlasitým smíchem.
Jinak čtu, píšu, vařím, peču, ale ten finskej metal prostě poslouchám nepřetržitě při jakékoli činnosti (závislák, no...:D). Kouřím pravidelně, piju nepravidelně a to vodku jakékoli síly a příchutě :D
Jo a málem jsem zapomněla...mám strašnou sklerózu :D
Taky jsem alergická na lidskou blbost a při srážce s blbcem ztrácím kontrolu nad svými emocemi...tu ztrácím (s opačnou reakcí, kterou je hysterický smích a řehot) i při sešlosti o více jak dvou lidech, kteří mají alespoň špetku smyslu pro humor. Jsem prostě veselá kopa, když mě to chytne jsem jak utržená ze řetězu :D
Při depresi zase naopak nevidím přes zkrabatělé obočí, které se mi záhadným způsobem zkroutí do vražedné grimasy, tudíž lidé ve vzdálenosti 50 metrů přecházejí na druhý chodník.
Jo a při vzteku...to vyhrožuji ublížením na zdraví již při slově "Ahoj!" komukoliv. Jsem zkrátka emotivní člověk :D
Taky jsem melancholik, takže mám ráda svůj klid, který si dopřávám tak, že se zavřu doma a pustím si (jak jinak) finský metal a zapálím cigáro :D Finština je prostě super a zajímavá!!! Stejně jako celý Finsko, kam mimochodem jednou pojedu (o tom jsem přesvědčená :D). Baví mě se prostě koukat na podmalovaný chlapy s dlouhym hárem, kterých je Finsko plný :D
Na oblíbenou skupinu se mě neptejte, všichni vědí, že jsou to HIM :D Ale i mnoho, mnoho jiných finských i "nefinských" kapel.

No a to je asi tak všechno :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbil se vám tento článek?

Ano 60.5% (75)
Ne 39.5% (49)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama