The Dark Valley - Prolog

23. srpna 2011 v 11:12 | Verynkaaa |  The Dark Valley
PrologRáno jsem seděla u řeky, která protékala jen několik metrů od mého domu. Vlastně to nikdy nebyl můj dům, ale dům mých rodičů. Moji rodiče už nežili a já velmi litovala toho, že jsem je v posledních letech života nemohla vidět, nemohla se s nimi rozloučit.
Mimo této vzpomínky se mi vybavilo mnoho dalších, i když velmi starých, přesto stále dost bolestných vzpomínek. I když se tyto události staly před více než dvěma sty lety, pamatuji si vše do sebemenšího detailu. Možná to je způsobeno tím, že na tyto události se nikdy nedá zapomenout a možná je to tím, že jsem upírka. Upíři mají totiž několikanásobně lepší pamět i smyslové vnímání okolí než lidé. To dokáže být velmi užitečně, ale na druhou stranu někdy i velmi nepříjemné.
Svou upíří existenci jsem si vybrala dobrovolně a nebylo lehké s ní žít, protože jsem se musela vzdát téměř všeho, co jsem milovala. Rodiny, přátel, školy, města a domu, před kterým teď stojím, ale nebyl den, který bych litovala svého rozhodnutí. Pro svou věčnou existenci jsem se rozhodla z čisté lásky a jsem skutečně ráda, že jsem to udělala. Dokonce bych řekla, že to bylo nejlepší rozhodnutí mého života. Mého lidského života. Tak proč se cítím uvnitř prázdná, nešťastná a plná nenávisti?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbil se vám tento článek?

Ano 60.5% (75)
Ne 39.5% (49)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama