Lacrimas Profundere zpět v České republice

22. dubna 2013 v 15:06 | Verynkaaa |  Hudba
Zdravím Vás všechny, kteří jste ještě nezanevřeli na můj blog po mé dlouhé nečinnosti!

Dnes jsem jen tak brouzdala po internetu a všude jsem narážela na informace týkající se nového alba Lacrimas Profundere, které by u nás mělo vyjít 3. června tohoto roku a nese název ANTIADORE. K tomuto albu byl již zveřejněn i Tracklist, který si můžete prostudovat na následujícím obrázku.Ale abych se dostala k hlavnímu tématu tohoto článku. Na facebooku jsem podrobně studovala informace o nově chystaném albu a o Tour 2013, což byl pěkný oříšek vzhledem k tomu, že články tam zveřejněné byly buď v němčině (ze které neumím v současné době nic kromě pozdravu, rozloučení a melodického Scheiße) a několik vyjímek v angličtině (kterou jsem se sice neučila, ale paradoxně z ní vím víc než z němčiny po deseti letech studia). Zklamaně jsem nalezla termíny pouze pro UK (Velkou Británii) a jejich rodné Německo. Nějak mi to nedalo a posilněna hrnečkem sebevědomí po přelouskání několika desítek článků v angličtině, jsem se rozhodla, že jim napíšu zprávu a uvidí se. Stránka je oficiální, tak jsem měla jistotu, že dojde kam má, ale nijak extra jsem nedoufala v odpověď.
Asi po třech hodinách (!) mi dorazila odpověď, která mě (a doufám i Vás) velmi potěšila!


Takže vážení fanoušci (popřípadě maniaci, jak je to v mém případě), držte si klobouky a těšte se na Listopad! Konkrétní datum zatím nevím, ale jak budu vědět, bude to tady!
Nevím jak Vy, ale já začínám šetřit!

P.S. Anglicky jsem se nikdy neučila, takže předpokládám, že ne vše bylo na mém dotazu správně formulováno, ušetřete si prosím negativní ovace a kritiku pro nějakou třináctku, co neumí její mateřštinu. Zpráva došla, překvapivě i odpověď, takže jsme se dorozuměli a o to tady šlo především. Díky

Pro případ, že by někdo něvěděl o koho se jedná, zde si můžete přečíst můj starší článek věnovaný této skupině a níže si můžete pustit dva klipy z jejich posledního alba The Grandiose Nowhere (2010):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Lacrimas Profundere?

Naprosto je žeru! 29.5% (140)
Jsou super! 21.5% (102)
Nelíbí se mi 23.6% (112)
Slyším o nich poprvé 25.3% (120)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama